WZORNIK materiałów przeznaczonych na album klasyczny

Aktualizacja: kwi 13


Zbiór tkanin, z których może powstać Twój klasyczny album. Większość z nich pochodzi z recyklingu i ma zróżnicowany rozmiar. Część z nich przeznaczona jest tylko na albumy małe - S | XS, część tylko na albumy duże - L | XL. Faktura, grubość, rodzaj nici jest bardzo różnorodny - można znaleźć materiały tapicerskie (grube), ówczesne zasłony, fragmenty sukienek czy koszul.

Materiały recyklingowe są niepowtarzalne i wyjątkowe. Powstanie z niech tylko kilka albumów :) Na pierwszej karcie albumu można umieścić dowolną dedykację/tekst, podkreślając tym samym ich wyjątkowość!

Wybierając materiał najlepiej podać od razu 3 wybrane wzory, w kolejności od "najładniejszego". Kolor wyklejki dobierany jest pod kolor materiału. Czas realizacji zamówienia to 7-10 dni roboczych. Niektóre klasyczne albumy są dostępne od ręki i czekają na Ciebie w sklepie - wysyłka zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

#materiał #albumklasyczny #album #albumnazdjęcia #tkanina #wzornik #materiał_kwiecisty #materiał_geometryczny #tkanina_dziecięca

KONTAKT:   papier.lab@gmail.com    tel.504097607

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2015 by Papier LAB