Złocenia/srebrzenia na naszych albumach.

Jakiś czas temu pojawiła się u nas złociarka. Wciąż z nią eksperymentujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania. W tej chwili wykorzystujemy ją przy realizacji 4 albumów: złoty KLASYK, złote IMIONA, niezła BAJKA i 4 pory ROKU.

Tłoczenie wykonujemy na dowolnym materiale. Może być to płótno introligatorskie bawełniane (mamy 9 odcieni), płótno lniane (3 odcienie), przemiły w dotyku welur w 6 odcieniach (zajrzyj!) lub ozdobny materiał - w kwiaty, wzory geometryczne czy inne ornamenty (zajrzyj!). Na płótnie i tkaninie ozdobnej tłoczenie wykonujemy złotą lub srebrną folią, na welurze tylko na ślepo (wgłębienie bez koloru).

Do wyboru są dwie czcionki i kilka gustownych układów kompozycyjnych (zajrzyj!). Na specjalne zamówienie wykonujemy matryce do złoceń z Waszymi imionami, logo czy inną, dowolną grafiką. Maksymalny rozmiar obrazu to 8x8 cm.


Jest w czym eksperymentować! :)#tłoczenie #zlotelitery #matryca #srebrnelitery #albumpersonalizowany #albumnazdjecia #albumnazdjeciawklejane #albumslubny #albumdziecka #personalizowanyprezent #weddingalbums #fotoalbums #guestbook #weddingguestbook #babybook #babyalbums #klasycznyalbum #eleganckialbum #ksiegawpisow #ksiegagosci

KONTAKT:   papier.lab@gmail.com    tel.504097607

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2015 by Papier LAB