top of page

album na 50 ROCZNIC ślubu

Zaktualizowano: 26 kwi 2023

Prezent ślubny, który wzruszy każdą Parę Młodą. ALBUM NA 50 ROCZNIC ŚLUBU! Młodzi co roku będą mogli dodać swe zdjęcie i wpisać się do jednego albumu jak minęła ich kolejna rocznica. Uświadomią sobie, jak niesamowita i długa część ich życia się zaczyna. Co roku rozczulą się wspomnieniami z bycia razem.

Na pierwszej stronie albumu można dodać dowolną sentencję, dedykację Nowożeńcom:

Niech ten album będzie miejscem na uwiecznienie każdej kolejnej rocznicy pierwszego dnia Waszej wspólnej drogi.

Album zawiera 50 stron, na których nadrukowana jest data z kolejną rocznicą oraz jej nazwa. Tegorocznych nowożeńców złota rocznica odbędzie w 2068! Ile to wspólnych, pełnych przeżyć lat.


Każda z rocznica to wspaniała okazja nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla przyszłej rodziny. W końcu nie codziennie celebruje się 5, 10, 25 i 50 rocznice wspólnego życia. Warto zachować wszystkie miłosne wspomnienia na zawsze!


Nadruk rocznic jest opcją dodatkową do albumu IMIENNEGO. Koszt nadruku 50 rocznic: M, L, XL - 50 zł. Nadruk robimy jedynie na kartach w kolorze kości słoniowej. Składając zamówienie, należy zakupić wybrany album i dokupić opcje nadruku rocznic dostępną w zakładce DODATKI.


Albumy IMIENNE: klik!

DODATKI: klik!2 Comments


Asia
Asia
Jul 14, 2020

Nadruk rocznic jest dodatkiem do każdego albumu IMIENNEGO. Składając zamówienie wybieramy wzór i oznaczamy opcję dodatkową: nadruk rocznic.

Like

Unknown member
Apr 30, 2020

Gdzie można zamówić taki album? :)

Like
bottom of page