album na 50 ROCZNIC ślubu

Aktualizacja: 11 lis 2020

Prezent ślubny, który wzruszy każdą Parę Młodą. ALBUM NA 50 ROCZNIC ŚLUBU! Młodzi co roku będą mogli dodać swe zdjęcie i wpisać się do jednego albumu jak minęła ich kolejna rocznica. Uświadomią sobie, jak niesamowita i długa część ich życia się zaczyna. Co roku rozczulą się wspomnieniami z bycia razem.

Na pierwszej stronie albumu można dodać dowolną sentencję, dedykację Nowożeńcom:

Niech ten album będzie miejscem na uwiecznienie każdej kolejnej rocznicy pierwszego dnia Waszej wspólnej drogi.

Album zawiera 50 stron, na których nadrukowana jest data z kolejną rocznicą oraz jej nazwa. Tegorocznych nowożeńców złota rocznica odbędzie w 2068! Ile to wspólnych, pełnych przeżyć lat.


Każda z rocznica to wspaniała okazja nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla przyszłej rodziny. W końcu nie codziennie celebruje się 5,10,25 i 50 rocznice wspólnego życia. Warto zachować wszystkie miłosne wspomnienia na zawsze!


Nadruk rocznic jest opcją dodatkową do albumu IMIENNEGO. Koszt nadruku 50 rocznic zależny jest o rozmiaru albumu: M - 30 zł; L, XL - 35 zł. Składając zamówienie, należy wybrać w formularzu album i zaznaczyć opcje dodatkową: nadruk rocznic.


Albumy IMIENNE: https://www.papierlab.net/albumy-imienne#albumślubny #prezentślubny #piwonia #roczniceślubu #pomysłnaprezent