top of page

KONKURS!

Zaktualizowano: 24 lis 2021

"SKARB w rękach – emocje po narodzinach".


Dbamy o Wasze wspomnienia zapewniając im bezpieczne i przytulne domy - nasze albumy. Poprzez konkurs chcielibyśmy, abyście podzielili się z nami uczuciami towarzyszącymi Wam podczas wklejania zdjęć do albumu. Radość, bezwarunkową miłość, nieopisywalne szczęście - mocne i intensywne emocje, które pozostają w sercu na zawsze. To o nich chcemy napisać!


Zacznijmy jednak od początku – czyli od narodzin :) Odpowiedz na pytanie: Co czułaś/czułeś w chwili gdy wzięłaś/wziąłeś po raz pierwszy swoje dziecko na ręce?

Wracają wspomnienia? Piękne, prawda?! Zostań z nimi przez chwilę...

Nagrodzimy 10 wpisów! Wygraną będzie personalizowana metryczka Twojego dziecka w formacie a4/a3. Mamy dziesięć wzorów metryczek i laureaci będą mogli wybrać ten, który najlepiej pasuje do ich Pociechy.Ale to nie koniec!

Po otrzymaniu metryczki zrób jej i Swojemu brzdącowi zdjęcie, prześlij nam drogą mailową - a my stworzymy wpis z Twoim wspomnieniem na naszym blogu. To będzie piękny zbiór emocji towarzyszących cudowi narodzin. Po jego lekturze łezka zakręci się zapewne u niejednej osoby ;)

Na wspomnienia czekamy do 21.11.2021. Możesz wysłać je w komentarzu lub na naszego maila: papierlab@gmail.com Wystarczy kilka słów pisanych prosto z serca.Regulamin konkursu znajdziecie tu: klik! Trzymamy za Was kciuki! ❤
Wyniki konkursu


Najdroższe Mamy!


Wczoraj zebraliśmy się jako komisja z postanowieniem rozstrzygnięcia konkursu. Zanim jednak przejdę do ogłoszenia wyników, pozwólcie, że podzielę się z Wami emocjami, które nam towarzyszyły podczas lektury Waszych zwierzeń.

Wzruszenie. Od pierwszego przeczytanego wyznania słodkie łzy zagościły w naszych oczach.
Duma. Jesteście tak bardzo świadome, odważne, silne. Podziwiamy Was!
Wdzięczność. Jesteśmy tak bardzo dotknięci Waszymi historiami. Otworzyłyście przed nami swoje serca.

Dziękujemy Wam ogromnie! Pisząc te słowa, ciągle czuję Waszą moc. To zaszczyt, móc być cząsteczką Waszego życia. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca ❤


Nagród jest tylko dziesięć, a każda z was jest dla nas bohaterką. Wybór był dla nas wielkim wyzwaniem. Dlatego postanowiliśmy wszystkie odpowiedzi, które nie znalazły się w wyselekcjonowanej przez nas dziesiątce, nagrodzić 40% rabatem na metryczkę urodzeniową.


A teraz wyniki:

Historie wysłane mailowo:

Wronika W.,

Karolina O.,

Angelika B.


Historie wysłane na Instagramie:

@agatnieszka

@orzeszkowa_77

@_domka___

@Idulkowe

@patrycja.puchala1

@mama_w_rozowych_okularach

@dominika.surmik


A już za kilkanaście dni, na naszym blogu znajdziecie wszystkie nagrodzone wpisy. Zostańmy razem w tej cudownej energii. Do zobaczenia ❤

Comments


bottom of page